Не смітіть у лісі!

Проблема сміття – одна з актуальних для лісів України. Лісові господарства, обласна влада, сільські та селищні ради кожен на своєму рівні намагаються з цим боротися.

Поважне, бережливе ставлення до природи – одне з правил поведінки цивілізованої і культурної людини. Тож не засмічуйте ліс, стежки, місця відпочинку. Сміття викидайте тільки у відведені для цього місця. Подумайте про красу природи, не зіпсованої вашими прогулянками, про свій добробут і тих, хто прийде у ліс після вас.

Численні звернення  з проханням прибирати за собою в місцях відпочинку і повідомлення про неприпустимість влаштування сміттєзвалищ, нажаль, не дають відчутних результатів.

Люди продовжують  забруднювати ліс побутовими відходами (пластиком, склом, поліетиленом, консервними банками тощо), які є дуже небезпечними для лісових мешканців, а також мають тривалий період розпаду.

Пам’ятайте, що ліс, який росте навколо міст і сіл, це зелений щит, фабрика кисню, фітонцидів, інших біологічно активних цілющих речовин.

Лісівники намагаються всіляко сприяти приємному відпочинку наших громадян в лісі. Вздовж автодоріг, в різних куточках лісів обладнано спеціально пристосовані місця для відпочинку зі столами, лавками, місцями для вогнища та місцями для збору сміття.

Прибирання сміття в лісі  відволікає працівників лісової галузі від виконання своїх функціональних обов`язків щодо проведення лісокультурної компанії та оновлення лісів.

Колектив Буського ДЛГП «Галсільліс» закликає бути чемними та культурними, не смітити в лісі, прибирати за собою після відпочинку.

Відповідальність за нанесення шкоди навколишньому середовищу – «Засмічення лісів відходами» – передбачена  статтею 73 Кодексу України про адміністративні правопорушення та  карається  штрафом.

КОНТАКТИ

вул. Замкова 10а
смт. Олесько, Буського р-ну
Львівської обл., 
80533
Тел.: (03264) 2-51-43
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

КАРТА